אני מומחית משפחה ובוגרת התואר השני בלימודי משפחה מהמכללה למנהל. אני בעלת תואר ראשון בחינוך ופילוסופיה מאוניברסיטת תל- אביב. כיום אני דוקטורנטית בלימודי נשים ומגדר באוניברסיטת חיפה.

בגלל סיפור חיי האישי ובגלל שאני נישאתי לאב גרוש ויחד יצרנו את הזוגיות ״פרק ב״ שלנו ואת ״משפחתנו המשולבת״ מיקדתי את כל המחקר והעבודות שלי בהבנה של מהי משפחת פרק ב׳ ואיך מתנהלים נכון בתוכה ואת כל הידע שלמדתי וגם את זה שפיתחתי בעצמי, אני משלבת בתוך הייעוצים שלי.

המחקר שלי ותחום העניין שלי הוא ״אימהות״. זה לא מקרי היות ואני התעסקתי רבות באימהות שלי. בזו הביולוגית ועוד לפניה בתפקידים האימהיים שקיבלתי על עצמי, כאשר נכנסתי לזוגיות עם אב גרוש שיש לו שתי בנות.

את הקליניקה הפרטית שלי פתחתי לפני חמש שנים לאחר שראיתי כי קיים חסר גדול של מומחים בתחום הבנת המשפחות המשולבות.

הייעוץ שלי נעשה ברוח הקבלה והתפיסות הקבליות בנוגע לזוגיות בריאה ומשפחה בריאה.

אני גיליתי שלקבלה יש את הדרכים הטובות ביותר לעזור להתמודד עם שאלות שמי שנמצא במשפחה משולבת מתמודד איתם כמו:

כיצד לאהוב ילד לא שלך?

האם אנחנו משחזרים את אותן הבעיות שהיו לנו בפרק א' גם בפרק ב׳?

כיצד אפשר להסיר רגשות כמו קנאה, תחרות, ושיפוטיות? 

האם מותר לי לחנך ילד לא שלי? 

לקבלה יש עולם שלם של כלים רוחניים שבאמצעותם ניתן לעשות שינוי מהותי בתוך מערכות היחסים שלנו עם בן/בת הזוג ועם הילדים.

כמי שבחנה הרבה סוגים שונים של טיפולים, מהפסיכולוגיה הקלאסית ועד שיטות בודהיסטיות להתמודדות עם קשיים בחיים, אני התחברתי לעולם הרוחני הקבלי, למדתי ופירשתי אותו ואני משלבת אותו http://cialisfrance24.com עם הידע הפרקטי והאקדמי שרכשתי.

מי שמגיע אליי לייעוץ למעשה מקבל שילוב בין גישות ובין עולמות. מצד אחד זה הפרקטי שייתן לכם עצות פשוטות כיצד להתמודד בתוך הזוגיות ועם הילדים ומצד שני אעזור לכם להתבונן בצורה רוחנית על האופן שבו אתם מנהלים את חייכם וכיצד הוא משפיע על התוצאות השליליות והקשיים שיש לכם.